Ferie 2019 w GOK Łopuszna już za nami

opublikowano: wtorek, 29 stycznia 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej wzorem lat ubiegłych przygotował na czas tegorocznych ferii zimowych różnorodne zajęcia dla dzieci.
Uczestnicy zajęć skorzystali z tradycyjnych propozycji jakie każdego roku są organizowane w GOK-u czyli warsztatów plastycznych, zajęć kulinarnych, zabaw i konkursów ruchowych oraz z wykorzystaniem konsoli interaktywnej, zajęć sztuki walki Jiu-Jutsu, a także zajęć z sensoplastyki.
Oprócz tych organizowanych każdego roku zajęć dzieci skorzystały także z innych propozycji przygotowanych przez GOK. Zaproszona Nowosądecka Agencja ART CINEMA przygotowała kilka spotkań z dziećmi były to warsztaty kukiełkowe, podczas których uczestnicy wykonywali piękne lalki, obejrzeli teatrzyk kukiełkowy pt. „Pinokio” oraz wzięli udział w kostiumowym balu karnawałowym z nagrodami. Podczas balu dzieci mogły pomalować sobie twarz, zjeść pyszną watę cukrową oraz bawić się w różne gry i zabawy z animatorem.
Dla lubiących tworzenie, układanie i programowanie zorganizowano dzień z klockami lego, które przeprowadziła przedstawicielka firmy Amerys Amelia. Podczas tych zajęć dzieci mogły układać różne rzeczy zaczynając od prostych form poprzez układy mechaniczne, a kończąc na robotach edukacyjnych. Była to bardzo ciekawa i interesująca forma spędzenia wolnego czasu.
Po tegorocznych feriach pozostały już tylko wspomnienia, a na następne trzeba zaczekać do przyszłej zimy.

Zdjęcia TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY